Między Rondem a Palmą (1199): Nie włączam radio boję się

13
fot.

Dziś w Palmie rozmawiamy oczywiście o tym, czy mecz nr 7 dla Miami był meczem nr 4, o LeZabawie po sweepie od Denver i o trolowaniu Jamesa przez Jeremy’ego.

Sprawdzamy czy Spurs sięgną też po Scoota, o czym Jalen Green nie rozmawia z Hardenem, Charlesa Barkleya kwiaty we włosach, 5 Opcji Ojca Bronny’ego, kostkę Gabriela Nnamdi i co wydarzyło się w 1199 roku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Boston Celtics uniknęli sweepu i pozostają w grze
Następny artykułDniówka: LeBron zaczyna myśleć o końcu kariery, w LA zaczynają się wakacje Reavesa

13 KOMENTARZE

 1. A historia nie jest pocieszająca: spośród wszystkich drużyn, które rozpoczęły serię przegrywając 3-0, 44 (29,3%) zdołało wymusić piątą grę. Ale tylko 11 (7,3%) dotarło do Game 6, a tylko trzem (0,2%) udało się zremisować w swojej serii, zanim i tak zostali wyeliminowani.

  Lubię to: 19
  • Ja jednakowoż dodam, że to 7,3% jest prawdopobieństwo a’priori (przed 4 meczem). Po wygranym przez Boston 4 meczu prawdopodobieństwo na podstawie wyników poprzednich serii conajmniej do meczu numer 6 wynosi 24,1% (14/58). Nadal kiepsko, ale trochę lepiej.

   Lubię to: 3
   • Eh. Bardzo głodny byłem xD
    -… 7,3% jest **to** prawdopobieństwo…
    -… prawdopodobieństwo **wyznaczone** na podstawie wyników poprzednich serii **do doprowadzenia** conajmniej do meczu numer 6 wynosi 24,1%

    Lubię to: 4
   • Liczenie prawdopodobieństwa ma sens przy rzucaniu kostką, a nie dla meczów koszykówki, gdzie w każdej ze 150 serii grały różne zespoły, w różnych czasach, zachodziły różne okoliczności. Oczywiście można mówić, że na podstawie wyników dotychczasowych, ale to nic nie znaczy.
    Ps. Większe szanse na obrócenie serii miały zespoły z “tamtych” lat. Dzisiaj tak dużo opiera się na rzutach za trzy, że trudniej o długie serie zwycięstw. Wystarczy, że przeciwnik raz złapie ogień za 3 i nic nie zrobisz.
    Ps 2. Niestety, ten Boston z tym Miami może to zrobić jako pierwszy.
    Ps 3. Ale nie zrobi. Maciulla don’t!

    Lubię to: 0
 2. to nie nasi, to pacholy bez tozsamosci oraz najemnicy pod dowództwem hamerykansko-anglosaskim gdzie celem jest wywołanie wojny celem ostatecznej eksterminacji narodu polskiego i uzyskania nad Bugiem, Wisła, Odrą pasa spalonej ziemi dla synów usraela, którzy uznaja tą ziemię za swoja – polin.

  myślałem, ze Pan czytał nie tylko książki sportowe ale pewnikiem pamięć mnie zawodzi.

  Pan się myli, LeKing wyrwał piłkę i nawet zdołał oddać rzut (przyblokowany).

  Irving bierze mniej gdyż zwyczajnie chce tu być, zawsze chciał.
  Reavsa udaje się zatrzymać dzięki regule Arenasa.
  Hachimura również weźmie ciut mniej gdyż chce zainwestować w swój dalszy rozwój pod okiem Phila Handego, Brona oraz zwyczajnie jest dobrze wychowany, gdzie wartości etyczne nadal są ważne.
  ….a nie jak to cos w San Antonio, które to coś może maksymalnie z dwa turnieje zagra dla Polski w karierze jeśli wogole zezwolą włodarze z Texasu plus jesli wogole mamy jeszcze te maksymalnie 10 lat zanim zachód rozkaze swojej kolonii zginac za zachodnie interesy.

  Lubię to: 9
 3. Zatem scenariusz taki, ze tych Pana chłopaków Polaków pod dowództwem oficerów zachodnich puszczą na śmierć.
  nie będzie dowództwa “naszego” nawet takiego “naszego” ze całkowicie przeszkolonego w nato, które jak i nasa bylo założone przez nazistów/kolejne pokolenie.

  w roku 1939 miała być przestrzeń życiowa dla zachodu z pieniędzy hamerykanskich … tak teraz na być przestrzeń biznesowa (na rusi już przejęli usraelici minimum 70 mln hektarów ziemi)…. do zdobycia niezliczone zasoby słowiańskich ziem.
  przejęcie własności wszędzie jak dzieje się to od lat 90-tych z koloniąPolską.

  Scenariusz dla LeBrona.

  2023 – 2024 Puchar
  Kyrie-Reaves-Hachimura-Bron-Davis, Christie, Vanderbilt, Thompson
  plus poprawiona stopa.

  2024 – 2025 pożegnalne występy z Synem (Oklahoma lub CleveLand lub Miami)
  plus all-star game i pozegnalna celebra z wyniesionym tronem na parkiet dla Knazia w 2025 roku w Los Angeles.

  2026 rok – przejęcie klubu w Vegas.

  Raczej tak choć powinien wybrać jeszcze dwa sezony w Lakers i dwa puchary a dopiero latem 2025 ruszyć na pożegnalny koncert po usej.
  Tym samym zagrać 23 sezon, również rekordowy.

  Hough.

  Lubię to: 7