Wake-Up: Harden już w Houston? Devin The Devil uratował sezon Suns

12

Nie wiem, to nie wygląda naprawdę dobrze dla Sixers. To starcie przeciwko Celtics z meczu na mecz kojarzy się po tej stronie ekranu coraz mocniej z grecką tragedią. Celtics zwyczajnie radzą sobie z Filadelfią i radzą sobie z Filadelfią już od długiego czasu, i tak było znowu też w piątek, gdy Joel Embiid odbierał na swoim parkiecie nagrodę MVP.

W drugim meczu, chyba najagresywniejszy gracz tych playoffów – z wyrazami uznania dla Tego W Masce – czyli Devin Booker, wyszedł na Denver z całym arsenałem, 18 ze swoich 47 punktów miał już w pierwszej kwarcie,  Kevin Durant dołączył do niego od drugiej kwarty i Phoenix Suns przetrwali comeback Nuggets w trzeciej kwarcie, i podobnie jak Celtics, kontrolowali końcówkę meczu.

The Phoenix Suns duo, Devin Booker and Kevin Durant scored or assisted on 107 out of the 121 points (88%) in a 7 point win over Denver.

Do gier:

(2) Boston @ (3) Philadelphia 114:102 (2-1) Tatum 27/10z – Embiid 30/13z

Poprzedni artykułDniówka: Suns muszą wygrać G3 bez Chrisa Paula. Zmiana trenera będzie pewnie największą zmianą w Bucks
Następny artykułDniówka: Jimmy powinien wrócić, Harden nie chce rzucać, Ayton przestał się starać

12 KOMENTARZE

1. Harden powinien bardziej skupić się na atakowaniu kosza zamiast wyrzucać nogi przy rzucie i szukać tanich fauli/flopów. Maćku, Smart będzie grał, ale Celtics złapali w tym meczu kilka urazów: Rob, Tatum, Smart, Grant, a w zeszłym roku właśnie urazy po drodze do finałów bardzo ich spowolniły z Warriors.

0
  2. team Book od jego rookie season, zero zaskoczenia po takim wystepie, jego skill od dawna zapowiadal, ze bedzie gral na takim poziomie no ale niestety, to sie nie moze udac w tej serii z takim Denver
    jeszcze gdyby Book byl bardziej fizyczny, Wade’owo-Bryantowy, moze by urwal kolejny mecz czy dwa, ale gdy grasz prawie caly mecz, dostajesz dwa osobiste na sam koniec a Nuggets sa nadal w grze, mimo odrobine slabszego rzutowo meczu od Murraya i MPJ, to mozesz podziekowac chyba tylko KD za mila gre, kopnac Aytona w to jego leniwe dupsko, zeby polecial na Marsa albo przynajmniej do drugiej konferencji i tylko liczyc na to, ze ktos odda za niego jakies spoko assety, zeby w nast sezonie miec troszke wiecej pomocy, niz liczenie na TJ Warrena w ostatnich minutach…
    kiedys w Palmie czy Fleszu Maciek rzucil haslem, ze Booker wyladuje w Lakers, tak siedze na tym bandwagonie Paco i ciagle ta mysle gdzies uwiera z tylu glowy, wcale by mnie to za sezon – gora dwa nie zdziwilo

0
  3. Harden jest już przebrzmiały i sprany.Jakby miał 38 lat i nie był Lebronem.Ciekawe czy znajdzie się mądry,który zaproponuje mu maxa albo coś blisko tego.Powodzenia.No ale pierwszy mecz w Bostonie – ktoś rzuci w jego obronie.Tony Delk i Corey Brewer też wrzucili kiedyś 50pkt i nie żądali maxa.Ben Simmons już uśmiecha się pod nosem.

0
  4. Na moje w game 5 przy stanie 2:2 w Denver, Suns zaczną z CP3 i Aytonem z ławki i tam będą się ważyły losy tej rywalizacji.

Durant już słabiej w offensywie nie zagra…wszyscy się zachwycają linijkami , ale skuteczność fatalna.

Ew. Game changerem tej serii powinien być Payne…PHX bez CP3 mega przyspieszyło…jeśli zacznie mu siadać trójka , powinno być w poniedziałek 2:2

W drugą stronę dobry mecz Murraya i durantowska skuteczność Booka i będzie 3:1