Podwyższamy ceny za subskrypcję

39

Jest rok 2030, wczesny wieczór. Pod jednym z pomników w Warszawie grupka ludzi. Pomnik to statua upamiętniająca bohaterskiego „Szóstego Gracza”, profesjonalny portal o koszykówce NBA, który w trakcie inflacji w Polsce nigdy nie podniósł cen. „Szkoda tylko że już nie istnieje” – szepcze jeden do drugiego.

Długo nie chcieliśmy być kolejnym miejscem, które sięgnie głębiej do Twojej kieszeni w tych i tak niełatwych czasach. Wreszcie zmuszeni jesteśmy jednak to zrobić, żeby móc dalej prowadzić naszą unikatową chyba nawet w skali świata stronę o naszej ulubionej lidze.

Od 11 kwietnia ceny za subskrypcję wzrosną na naszym portalu do: 29.9 zł za 1-miesięczną subskrypcję, 74 zł za 3-miesięczną i 249 zł za 12-miesięczną. Jeżeli masz aktywny, odnawiający się abonament na naszej stronie, nie musisz nic robić. Kolejna opłata zostanie pobrana już po nowej cenie.

Istniejemy już od prawie 11 lat i każdego dnia zajmujemy się relacjonowaniem i komentowaniem NBA. Robimy to w czasach postępującego upadku prasy i kolejnych zwolnień w branży dziennikarskiej. Dzięki subskrypcji otrzymujesz od nas tylko to czego szukasz, bez reklam w środku tekstu, bez wyskakujących reklam zajmujących pół ekranu – podkasty także nieprzerywane minutowymi reklamami. Chcielibyśmy móc dalej to robić, z każdym kolejnym dniem uzyskując unikatowe doświadczenie, które pozwoli nam opowiadać o NBA na przestrzeni dziesięcioleci. Mamy nadzieję, że z nami zostaniesz:)

Adam Szczepański i Maciej Kwiatkowski – właściciele „Szóstego Gracza”

Poprzedni artykułWake-Up: Thunder coraz bliżej play-in. Czas głębokich rezerw
Następny artykułDniówka: Finisz sezonu. Na Wschodzie prawie wszystko wiadomo. Środek Zachodu to nadal zagadka

39 KOMENTARZE

 1. Jak już mamy tutaj w komentarzach też trochę koncert życzeń to ja bym z DZIKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ nabył nową koszulkę z Szóstym Graczem bo ta z Manu mi się w zeszłym roku zupełnie rozpadła :(

  Lubię to: 8
 2. Decyzja pewnie trudna przede wszystkim dla właścicieli. Podwyżka spora, ale też przy tym modelu biznesowym jedyna możliwa – po podniesieniu o 20% i równoczesnym odpłynięciu części subskrybentów podwyżka niewiele pewnie by dała.

  Problemem podniesionym już powyżej jest to, że czasami brakuje contentu extra ponad „klasyczne” teksty. Zwlaszcza w sytuacji gdy ktoś słucha Palmy okazjonalnie. A na pewno tacy tu są.

  Podcast z Piotrkiem Sitarzem byl właśnie czymś takim extra. Osobiście lubiłem też „5 na 5” – ostatnie bylo 2 lata temu. Wiadomo ze wszystko kosztuje i każda taka extra rzecz też wymaga finansów. Ale może warto mocniej wykorzystać „community”? Mam wrażenie że to jest trochę niewykorzystany potencjal.

  W tym kontekscie moze warto dodac artykuły dyskusyjne? Oczywiście nie w stylu „czy Lebron jest lepszy od MJ”, bo to w koncu powazny portal. Ale już z okazji powrotu Cavs do playoffow mozna by rzucić pytanie „kto w ostatnich latach przeszedl najlepszą przebudowę? Do tego jakas ankieta i już można by się fajnie pospierać czy przebudowa Memphis jest lepsza niż Knicks. Może wypali, może wyjdzie kiepsko, who knows.

  Lubię to: 13