Flesz: ALL-ROOKIE FIRST TEAM 2022/23

0
fot. youtube

All-Rookie First Team, tu już bez suspensu. Moja druga piątka debiutantów to: Walker Kessler (Utah), Andrew Nembhard (Indiana), Jeremy Sochan (Polska), Jabari Smith Jr. (Houston) i Jalen Duren (Detroit). Shaedon Sharpe z Portland trafia 48% rzutów, cały czas skacze najwyżej w moim League Passie, ale od środy rzucił już 77 punktów na 42 rzutach, i nawet dla rozczarowanego kibica Portland musi być ekscytujące to, jak gra na końcu tego sezonu.

PG Jordan Ivey (Detroit, 15-51 gdy gra)
41/33/73, 15-4-5

Oczywiście, chcielibyśmy więcej. Chcielibyśmy móc oglądać i pasjonować się Pistons, ale kontuzja Cade’a Cunninhgama w grudniu skończyła ten sezon, a po Trade Deadline Pistons posadzili Bojana Bogdanovicia i zaczęli tankować. Wciąż mam Iveya na #3 mojego redraftu. Jego szybkość z piłką jest zwyczajnie nieporównywalna z resztą rookies, jest nr 1 w drive’ach (12 na mecz), podawał w nich piłkę 44% razy, jest nr 1 w asystach i trafił 40% rzutów za dwa po zatrzymaniu po koźle, ale też 35% trójek po chwycie, więc powinien być w stanie grać z innym kozłującym. Szkoda tylko, że ten sezon nie pozwolił Pistons dłużej tego sprawdzać i szkoda, że zbyt bardzo stawiali na Killiana Hayesa i za mało czasu – teraz też, gdy grają drugą część sezonu bez Bojana na dwóch wysokich – Ivey spędził w tym sezonie jako rozgrywający z trzema shooterami i centrem. Free Jordan Ivey.

Rookie-sezon Ja per-36: 21 punktów, 5 zbiórek, 9 asyst, 1 przechwyt, 5.3 wizyt na linii, 34% za 3

Rookie-sezon Iveya per-36: 18 punktów, 5 zbiórek, 6 asyst, 1 przechwyt, 5.7 wizyt na linii, 33% za 3

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Trzy duże rozczarowania wschodu
Następny artykułBen Simmons przypuszczalnie nie pojawi się się już na parkiecie w tym sezonie