Wake-Up: Kontuzje KD, Luki i Ingrama. Clutch McCollum. 44 Booka. Bulls wygrali w Denver

1

Kibice w Phoenix nadal nie obejrzeli w akcji Kevina Duranta. Miał po raz pierwszy zagrać przed swoją nową publicznością, ale godzinę przed meczem skręcił lewą kostkę podczas rozgrzewki.

Niestety kontuzje były ważną historią minionej nocy.

W Nowym Orleanie aż dwóch gwiazdorów opuściło mecz przed czasem. Brandon Ingram przed końcem pierwszej połowy doznał kontuzji prawej kostki, natomiast Luka Doncić zszedł do szatni w trzeciej kwarcie z powodu urazu lewego uda.

Atlanta @ Washington 122:120 (T.Young 28/10a – K.Porzingis 43)
Portland @ Boston 93:115 (D.Lillard 27 – J.Tatum 30)
Cleveland @ Miami 104:100 (D.Garland 25 – J.Butler 28)
Dallas @ New Orleans 106:113 (K.Irving 27 – C.McCollum 32)
Chicago @ Denver 117:96 (Z.LaVine 29 – N.Jokić 18/12/8)
Oklahoma City @ Phoenix 101:132 (L.Waters 23 – D.Booker 44)
Toronto @ LA Clippers 100:108 (P.Siakam 20 – K.Leaonrd 24/12)

1) Doncić po raz pierwszy od trzech miesięcy zagrał w back-to-backu i nie skończyło się to dobrze. W drugiej połowie próbował jeszcze grać mimo kontuzji, z mocno zabandażowaną nogą, ale ostatecznie pod koniec trzeciej kwarty poszedł do szatni i już nie wrócił.

Po meczu mówił, że nie czuje się dobrze i w czwartek przejdzie badanie rezonansem magnetycznym.