Przyszłość Nicka Nurse’a w Toronto wygląda niepewnie

1

Kontrakt Nicka Nurse’a z Toronto Raptors obowiązuje jeszcze tylko przez jeden sezon i po rozgrywkach 23/24 może on zostać trenerskim wolnym agentem. Rzadko zdarza się, aby szanowany trener wchodził w ostatni rok swojej umowy nie mając z organizacją uzgodnionych dalszych planów na współprace, dlatego ostatnio zaczęły się pojawiać doniesienia o niepewnej przyszłości Nurse’a.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNuggets rozmawiają o wymianie Bonesa Hylanda
Następny artykułDniówka: W oczekiwaniu na trade deadline, tylko Crowder jest pewniakiem do wymiany

1 KOMENTARZ

  1. Tia sezon naznaczony przez kontuzje mr flet do połowy grudnia początku stycznia nie był zdrowy, bi gral padake , ich startującym centrem był 2nd R tegoroczny rookies(Kolonko) , OG wypadł na 1/3 2/5 gier , tylko Siakam to ciągnął po 39minut w meczach , prędzej GM powinien zrobić rachunek czy roster był zdrowy, czy roster to wygrywający skład ba Top 4 wschodu

    Lubię to: 3