Między Rondem a Palmą (1164): Anthony Davis, You are not Him

7
fot. Ja is great

Dziś w Palmie rozmawiamy o wielkim Anthony’m Davisie, któremu wydaje się teraz, że jest rezerwowym, o frenetycznych meczach Atlanty w Oklahomie, Memphis u Warriors, Orlando(!) i o wydarzeniach efektownie zaplanowanej nocy, na którą Nikola przyszedł w kurtce.

Sprawdzamy czy nereczka, czy pantofelki, czy live-armageddon powinien być w live-newsach, graczy, których nigdy nie będzie, najlepszych koszykarzy w historii stanu Oklahoma, co dziennikarze piszą o kontuzji Sochana, nową piosenkę i jak spektakularnie nie zakopać Charlotte.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 60 Lillarda. Game-winner Poole’a. Harden pokonał Nets
Następny artykułDniówka: Trade Deadline 2022 rok później

7 KOMENTARZE

  1. Tak. Jest. Palma. Komunikacja miejska, a w niej ludzie, mnóstwo ludzi, siedzę na krześle, jak on wczoraj siedział, po tak długiej przerwie. Ja jednak się cieszę, choć wile osób prycha i siorpie. Wyjmuję gumę, przyklejam pod siedzeniem. Macie, skur…
    Wypatruję czegoś stałego, pewnego, jak bylejakość gier w styczniu i wysoki poziom Palmy. Brudne szyby, a za nimi obrazy miasta w styczniu. Na kilka sekund próbuję nie mrugać, żeby przyszpilić ducha tej przestrzeni, która mogłaby się tu zacząć, pomijając wpierw błyszczki i artefakty.
    Błoto. Zmęczenie. Styczeń w NBA. Smutny LeBron.

    Lubię to: 34
  2. Wspomniany jako pochodzący z Oklahomy Terrance Ferguson gra aktualnie w ulubionym ostatnimi czasy mieście Marcina Gortata, czyli w Gliwicach :) Niedawno dołączył do niego Malachi Richardson, więc zapraszamy wszystkich na mecze GTK, poziom prawie jak w NBA ;) I dojazd naprawdę bardzo dobry :)

    Lubię to: 3