Flesz Drabina Rookies: Po shot-charcie go poznacie

1
fot. Youtube

Ci debiutanci są z roku na rok coraz młodsi

Od ostatniego, drugiego w tym sezonie, rookowego Flesza największą rewelacją niewątpliwie jest awans Walkera Kesslera do pierwszej piątki Utah Jazz. Ale widzieliśmy już w przeszłości graczy takich jak on.

Oczywiście kwestia Walkera stała się nagle tak pikantna, bo Minnesota zdealowała jego, Ochaiego Agbaji – który wreszcie przebił się do rotacji – i pięć wyborów w pierwszej rundzie draftu za centra takiego jak Walker, tylko o dziesięć lat starszego.

Campaign Manager już jest w czołówce obrońców obręczy, broniąc jej nawet o kilka punktów procentowych lepiej niż najlepszy center w historii Saint-Quentin. I symboliczny był niedawny mecz w Minneapolis, w którym Gobert zszedł już w pierwszej kwarcie, a Kessler z double-double 20 punktów, 21 zbiórek – symboliczne, jako te dziesięć lat różnicy.

Walker awansował z #9 tuż za pierwszą piątkę tej absolutnie dzikiej kolumny, ale my pomówmy dzisiaj nie o obronie, tylko poznajmy bliżej naszych debiutantów przez ich shot-charty. Czyli zobaczmy, skąd najbardziej lubią oddawać swoje rzuty i omówmy w jaki sposób do nich dochodzą.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Najgorsza drużyna ligi. Edwards trzyma Wolves w grze. Isaac wreszcie wraca
Następny artykułWymiana: Lakers pozyskali Rui Hachimurę

1 KOMENTARZ