Billy Donovan podpisał przed sezonem przedłużenie kontraktu z Bulls

1

Rzadko kiedy zdarza się, że tego typu informacje przedostają się do mediów po tak długim czasie. Z drugiej strony dobrze jest pomyśleć, że cały czas ligowe drużyny są w stanie utrzymać coś w tajemnicy. Dzisiaj Shams Charania z The Athletic poinformował o przedłużeniu kontraktu, jakie Chicago Bulls i Billy Donovan uzgodnili jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Szczegółów finansowych oczywiście raczej nie poznamy, ale mamy chociaż mgliste informacje dotyczące długości nowej umowy trenera. Przed uzgodnieniem warunków przedłużenia miał przed sobą jeszcze dwa lata ważnego kontraktu, a teraz wiemy, że dodane zostało ich „kilka”. Chicago Bulls ufają swojemu szkoleniowcowi.

Pod dowództwem Donovana Bulls legitymują się bilansem 86-88. Teoretycznie szału nie ma, ale ekipa z Chicago zaliczała całkiem udane poprzednie rozgrywki – przynajmniej do momentu kontuzji kluczowych zawodników. Teraz pozostają na minusie z ośmioma zwycięstwami w osiemnastu spotkaniach, ale w ostatnich tygodniach zaliczyli kilka ważnych wygranych, które mogą pomóc im wrócić na właściwy tor.

Poprzedni artykułMinimum miesiąc przerwy Karla-Anthony’ego Townsa
Następny artykułWake-Up: Luka ograł Warriors. Powell poprowadził comeback Clippers

1 KOMENTARZ

  1. teraz bedzie zjazd, Lavine – Człowiek poł kolano, pół zdrowej łydki -pociągnie ich bilans w dół, Vucević nie wiem jak on może być starterem, równie dobrze można postawić krzesło w trumnie po bronionej stronie, taka samą ma wartość- nie przyjdzie zniżka rzutowa u niego, to będa -15pkt na 100 posiadan z nim na parkiecie, ciagle nie maja czlowieka na 4 jako startera, DeRozan młodszy nie bedzie, ale ciagle bardzo solidny, choc nie wiem czy jest top 25 graczem, chyba nie w tym sezonie

    Lubię to: 0