Gortat: jeśli chce się nauczyć, mogę zaprosić Kyrie’ego do Polski

12
fot. TMZ

Ray Allen w 2017 roku odwiedził Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, gdzie w niemieckim, nazistowskim obozie koncentracyjnym zabito 1.1 mln Żydów i ok. 150 tysięcy Polaków. Ray-Ray opisał to w całkiem pamiętnym wpisie na stronie zawodników NBA “The Players Tribune”.

Nasz Marcin Gortat zaczepiony został chyba na ulicach Los Angeles przez reporterkę TMZ. Spytany został o zwolnienie przez Brooklyn Nets Steve’a Nasha, a także jak ocenia wypowiedź LeBrona Jamesa, który 6-stopniowy plan powrotu do gry Kyrie’ego Irvinga nazwał “wygórowanym”.

Bobasek nasz Kyrie za wrzucenie na Twitter linku do kontrowersyjnego, pełnego antysemickich treści filmu “Hebrews to Negroes: Wake Up Black America” przeprosił dopiero po sześciu dniach – po tym, jak został zawieszony i po tym, jak współpracę z nim zawiesiło Nike.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Jimmer Fredette rozlicza się z koszykówką
Następny artykułWake-Up: Ivey. Mavericks pokonali Blazers, powrót LaMelo

12 KOMENTARZE

  • Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.
   Każdy ma gębę pełną frazesów, a jak to wygląda w praktyce to wiadomo.

   Czytałem Twoje komentarze w poprzednim popularnym wątku kilka dni temu,
   nie ukrywam z przyjemnością, fajnie wiedzieć, że od czasu do czasu komuś myślącemu chce się coś napisać – z pełną świadomością, że to walka z wiatrakami ;)

   Pozdrawiam

   Ł.

   Lubię to: 1
 1. no tak jest jeśli biznes będzie większy niż antysemityzm Kyrie to przeprosi nie ma bata 😉 life is brutal 😉 a Gortat już dawno został nazwany przez Ponitkę Polskim młotkiem i tak zostało widzę

  Lubię to: 7
 2. Podnoszenie kwestii holocaustu, to nie kwestia etyki, to kwestia fundamentalnej wiedzy. Podejrzewam, że większość “czarnych chłopaków” nie zdałaby egzaminu osmioklasity z historii w naszej szkole, niektórzy także z biologii, no ale antyszczepy są także w Polsce.

  Lubię to: 29
  • Całe szczęście mamy wszechwiedzących, którym to wieje wiatr ciemnoty w oczy.
   Na tym polega właśnie wolność poglądów, każdy ma prawo do każdego poglądu, nawet jakby był najgłupszy na świecie, nie był prawdziwy, czy byłby wbrew nawet prawom fizyki,
   bo to jest JEGO zdanie i tylko JEGO.

   Tylko, żeby to zrozumieć potrzeba wyjść z jak mniemam z bolszewickich okowów.
   Ludzie oddawali życie za wolność, nie za “bezpieczeństwo”, nawet nie za “poglądy”, oddawali życie za wolność.

   Czytam od pewnego czasu Twoje komenty, takie wymioty werbalne wiadomo, uśmiecham się pod nosem i mówię – ok, to jego brednie nic mi do tego – rozumiesz?

   Lubię to: 1
   • Kolega nie rozumie. Naczytał się pewnie Coehlo i wydaje mu się, że każdy ma w sobie coś nadzwyczajnego i może się tym podzielić z potomnymi, nawet jak twierdzi, że woda wrze w 35 stopniach, a wirusy zabija się wódką, szczepionki nikt nie wymyślił, to dzieło szatana i władcy ciemności, na ramieniu z fastyką w kształcie 5G. Kolega zapomniał dodać “Precz z komuną”, bo epitety z bolszewikami średnio są zrozumiałe. Za poglądy wbrew prawom fizyki ludzie nigdy nie oddawali życia, ale za poglądy probagajace potęgę umysłu i prawa fizyki, już tak.

    Lubię to: 3
 3. a ja mam taki tejk: Gortat sam zagadał do TMZ, że ma coś do powiedzenia o Kyriem, bo ma ból dupy, że nikt sam go nie prosi o zdanie w dzisiejszych czasach i żeby to oni zaaranżowali, że go niby ścignęli na ulicy ;)

  poza tym Gorti dla mnie robi się, jak taki drugi Zibi Boniek, co wszędzie był, wszystkich zna i wszystko wie, chciałoby się powiedzieć, że obaj by się pewnie świetnie dogadali, ale bardziej prawdopodobne jest, że szybko by się na siebie obrazili xD

  Lubię to: 17