Flesz: 5 graczy, którzy wypadną z All-NBA Teams

3
fot. NBA League Pass

W poprzednim sezonie miejsce w All-NBA Teams stracić mieli kontuzjowany Kawhi Leonard, mający być kontuzjowanym Joel Embiid – który później miał niemal MVP-sezon – starzejący się Chris Paul, Jimmy Butler i Kyrie Irving. Julius Randle był zbyt łatwym typem. CP3 w końcu trafił do trzeciej piątki, pozostali nie, ale oczywiście znacznie łatwiej o tej porze roku było typować mi negatywnie na już kontuzjowanego Leonarda i na Irvinga, który nie mógł grać z wiadomych powodów.

W tym sezonie konkurencja do All-NBA Teams będzie większa, dlatego łatwiej o wypad. W dużej mierze polega to na typowaniu czyjegoś braku zdrowia, bo Butler wypadł z piątek NBA, ale do moich, wliczających też playoffy, spokojnie trafił, i trafiłby pewnie do nich, gdyby w ten właśnie sposób wyznaczano je za oceanem.

Dla przypomnienia piątki NBA: Booker, Doncić, Antetokounmpo, Tatum i Jokić. Curry, Morant, DeRozan, Durant i Embiid. Paul, Young, LeBron, Siakam i Towns.

DeMar DeRozan (Chicago)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Green chwilowo poza Warriors. Kerr zły na wyciek wideo. Przedłużenie Pelinki
Następny artykułTypy przed sezonem: 8. Philadelphia 76ers

3 KOMENTARZE

  1. Ja dam może trochę kontrowersyjny typ, dziwiąc się jednocześnie, że sam Maciek go nie uwzględnił, a mianowicie Lebron James.
    Król trzy lata temu był w All-NBA First Team, dwa lata temu w Second, rok temu w Third Team.
    Lebron za dwa miesiące skończy 38 lat i stawiam, że nadchodzący jego 20 sezon będzie właśnie tym w którym definitywnie wypadnie z All NBA.

    Lubię to: 14