Wake-Up: Przedłużenia. Drugi dzień preseason. Debiutanci Grizzlies

3
fot. twitter.com/Bucks

Giannis Antetokounmpo i Ja Morant tylko oglądali z ławki pierwszy występ swoich drużyn w preseason.

Memphis @ Milwaukee 107:102
Washington @ Golden State 95:104

1) Bohaterami meczu w Milwaukee okazali się młodzi zawodnicy Memphis Grizzlies, którzy pod nieobecność starterów bardzo dobrze wykorzystali szansę pokazania się. To przede wszystkim debiutanci pomogli gościom zdominować czwartą kwartę, w której odrobili straty i zapewnili sobie zwycięstwo.

David Roddy rzucił 18 punktów, pominięty w drafcie Kenny Lofton przepychał Brooka Lopeza i Serge’a Ibakę w drodze do 17, Jake LaRavida zanotował 15, a rozpoczynający mecz w pierwszej piątce rozgrywający Kennedy Chandler do 11 punktów dołożył 8 asyst i 4 przechwyty.

Ale to debiutanci w pierwszym meczu preseason, więc też nie brakowało błędów i w czwórkę uzbierali 13 strat. W sumie obie drużyny aż 45 razy traciły piłkę.

2) Rookie Bucks MarJon Beauchamp tylko raz umieścił piłkę w koszu, ale zrobił to w efektownym stylu

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSteven Adams podpisał przedłużenie z Memphis Grizzlies
Następny artykułFlesz: 3 najlepsze teamy Wschodu na papierze

3 KOMENTARZE

  1. Boję się o Klaya. W jakąś nerwicę wpadnie. AD to twardy chłop, powinien mu dać jakieś rady, polecić książki, podcasty, kapsy, zioła, trenera Zen. U niego każda hala wiąże się z jakimś urazem, pomimo to gra/chce grać.

    Lubię to: 7