Między Rondem a Palmą (1129): Prezentuje Northwest Division

1
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o highlightach obozów treningowych, o zbliżających się meczach preseason, wymianie Atlanty po Vita Kreeeeejci i potencjalnej wymianie Shaia do Toronto.

Sprawdzamy jak zdobyć mistrzostwo z Jeffem Greenem, czy Minnesota może wygrać sezon regularny na Zachodzie, czy Portland jest wreszcie sexy, kiedy Oklahoma zostanie wreszcie drużynąmrapu i Utah.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kontuzja nadgarstka przeszkadzała AD rzucać. Nash zachwycony Simmonsem. Zion dominuje treningi
Następny artykułTypy przed sezonem: 19. Portland Trail Blazers

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda, że nie w piątek, ale dzień nie ma takiego znaczenia. Chłopaki w formie.
    Poku trochę nabrał masy. Widziałem nawet żyłe na bicepsie. Ale to będzie zespół za rok. Trzech białasów z dużym IQ bosikowym plus jeden boiskowy defensywny morderca i jeszcze jeden killer w końcówkach meczów. Jakby jeszcze doszedł w przyszłym roku wysoki Francuz, to Presti powinien być oskarżony o kontakty z diabłem.
    Nie przepadam za Dannym i jego Utah. Ainge to taki mentalny Rudy. Cwaniak, który się nie składa na prezent, ale chce jeść urodzinowy tort solenizanta. Kombinator, który nie chce płacić za bilety w tramwaju i udaje obcokrajowca.

    Lubię to: 2