Wojnarowski: Celtics zawieszą Ime Udokę na cały sezon

12

To Adrian Wojnarowski jako pierwszy pojawił się kilkanaście godzin temu z informacją na temat Ime Udoki i to on kontynuując teraz doniesienia przekonuje, że Celtics podchodzą do sprawy bardzo poważnie. Początkowe raporty o tym, że trener Celtów może zostać zawieszony spotkały się raczej z pobłażliwym przyjęciem, ale teraz Woj ma kolejną solidną garść wieści i wygląda na to, że organizacja nie zrobi wyjątku dla żadnego ze swoich pracowników.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWymiana: Niespodzianka. Bojan Bogdanović w Detroit
Następny artykułTypy przed sezonem: 29. San Antonio Spurs

12 KOMENTARZE

  • Skoro taki zapis był w kodeksie to też i w umowie, zatem musiał się na ten debilizm zgodzić i być świadomym konsekwencji. To nie mniejszy debilizm, że do tego doprowadził, no ale miłość nie zna dnia ani godziny :)

   Lubię to: 19
 1. Dobra czy ktoś czytał gdzieś na reddicie coś więcej? Wszystkie artykuły są pełne korpobełkotu, ja widzę to w ten sposób, ze nikogo nie zgwałcił, romans w firmie, wszystko za obopólną zgodą. I z tego powodu zawieszać na rok? Jest jakieś drugie dno? Jeśli nie to dziwie się na 17 sposobów, wiem wiem ze kontrakt, zapis, ale to gość który ciągnął zespół, w takich sytuacjach odwraca się wzrok albo jakaś kara finansowa a nie strata roku.

  Lubię to: 5
 2. Powiem krótko, jeśli wypierdalasz najważniejszego człowieka w organizacji to musi być mega grubo.Raczej nikt już więcej się nie dowie ktoś wylecił ktoś przytulił. Żal mi Udoki bo może mieć problem z robotą bo łatka zboka czy gwałciciel a zostaje

  Lubię to: 5