Golden State Warriors cały czas czekają na Andre Iguodalę

3

Andre Iguodala wciąż jeszcze trzyma Golden State Warriors w niepewności co do swojej przyszłości, ale według najnowszych doniesień nie planuje jeszcze koszykarskiej emerytury. Informacje przekazane przez Marca Steina wskazują na to, że w Warriors są przekonani co do powrotu weterana na jeszcze jeden sezon.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSvi Mykhailiuk otrzymał szansę od New York Knicks
Następny artykułWake-Up: Polska na czwartym miejscu. Hiszpania mistrzem Europy

3 KOMENTARZE

  1. No właśnie, co zrobić ? Przy takim sezonie poświęcić jedno miejsce w składzie dla mentora, którego i tak można zatrudnić jako asystenta i zatrudnić weterana z mocną psychiką. Chociaż czy ktoś jest w stanie dorownac Iggemy czy Haslemowi

    Lubię to: 0
    • w jakims podcascie, niestety nie pamietam w jakim padło stwierdzenie, że jest roznica miedzy graczem weteranem a asystentem trenera. W oczach grajków asystent siedzi juz przy innym stoliku na stołówce, nie jest już w ich gronie. Powstaje niewidoczna bariera, asystent to juz jednak jest bliżej trenerów, wie o nastrojach na spotkaniach omawiających skład. Natomiast weteran ćwiczy razem na siłce, bierze udział w grach 5×5 i jest w innej grupce. Dlatego tai Haslem czy teraz może Iggy nie przechodzą tej cienkiej linii, bo ich wartość jest istotna jako gracz a nie jako analityk druzyny przeciwnej. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to brzmi wiarygodnie. Pzdr.

      Lubię to: 20