Wake-Up: Irving nie nienawidzi Marksa i Nasha. Lakers chcą grać atak przez AD

8
fot. YouTube

Ultimatum postawione przez Kevina Duranta jest nowym elementem dramy na Brooklynie, ale ostatecznie nic to nie zmieniło. Nadal pozostaje zawodnikiem Nets i nadal czekamy na transfer, którego nie jest blisko. Może jedynie zniknęły złudzenia, że zmieni zdanie i zostanie. Tym bardziej, że Joe Tsai już wybrał, publicznie wspierając management i sztab trenerski.

Swoim ultimatum Kevin wkurzył tylko managerów i trenerów w lidze, nie poprawił swoich notowań, nie ułatwił transferu i sprawił, że cała ta sytuacja to coraz większe bagno.

1) Zaraz po raporcie od Shamsa Charanii, Mark W. Sanchez i Josh Koshman z New York Post dowiedzieli się od swojego źródła, że Kyrie Irving podziela stanowisko swojego przyjaciela. On też chętnie pozbyłby się okropnego Steve’a Nasha i słabego Seana Marksa. Nienawidzi ich.

“Kyrie Irving hates these guys. He feels that Nash is terrible and Marks is bad.”

Na te doniesienia odpowiedziała Shetallia Riley Irving, macocha i zarazem agentka Kyrie’go. W rozmowie z New York Post zdecydowanie zaprzeczyła sugestiom, że Irving nienawidzi Nasha i Marksa. On taki nie jest.

“I am not sure where this narrative is coming from but Kyrie does not hate Steve nor Sean. That’s not a part of his being nor how he represents himself in the world. He’s about peace, love and acceptance.”

Nie próbowała jednak nawet przekonywać, że ich lubi. Nie chciała też odnieść się do tego, czy Kyrie zgadza się z Kevinem jeśli chodzi o zwolnienie tej dwójki.

2) Brian Windhorst z ESPN przekonuje, że Durant wcześniej nic nie sugerował Nets o tym, że chciałby zmiany trenera. Nie wskazywał na to ani zaraz po zakończeniu sezonu, ani gdy zażądał wymiany.

Ian Begley z SNY wskazuje natomiast, że nie jest prawdą twierdzenie, że to KD naciskał na zatrudnienie Nasha. To była decyzja Marksa.

3) W innym artykule New York Post czytanym, że tu nie chodzi tylko o trenera i managera. Problem jest dużo głębszy, a relacje Duranta z klubem od dłuższego czasu są w stanie erozji.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Czas prawdy Christiana Wooda
Następny artykułRaport: Durant najbardziej chciałby trafić do Celtics albo… do Sixers i grać znowu z Hardenem

8 KOMENTARZE

 1. Trochę to wygląda jakby wywierali presję na Nasha, żeby sam zrezygnował…
  Ja bym już to dawno zrobił, ale Steve widzę jeszcze ma cierpliwość do tych dzieciaków.
  Straszny smród się na Brooklynie zrobił.

  Lubię to: 12
  • Nieprawdopodobne jaki tam jest burdel…
   Kenny Atkinson jednak chyba musiał przeczuwać co się będzie działo kiedy na Brooklynie zatrudnili Irvinga i KD bo rozstał się z Nets od razu po ich przyjściu.

   Lubię to: 20
  • Mi to wygląda na celowe zaniżanie wartości, żeby jednak Brooklyn w ostateczności zdecydował się na jakiś „ochłap” bo zostanie z gównem w drużynie.

   Na miejscu Nets bym nie ustępował, dla dobra przyszłości ligi

   Lubię to: 10
 2. Hihihi, cudowne wakacje w nba xD

  Btw Kyrie juz od 2016 ROK W ROK, samodzielnie organizuje hulanki, zabawy i kolonie lidze. Czy Silver mu za to placi?

  No i teraz dolaczyl bff. Co za rozkoszniaki :D

  Lubię to: 6
 3. Lakers zdiagnozowali powód, dla którego ostatni sezon był, jaki był – to niższa niż elitarna skuteczność rzutów z rogów za 3 Westiego. No przecież:DDDD

  Durant w moich oczach coraz bardziej wygląda jak pajac pokroju swoich ziomków. Kibicuję z całego serca właścicielowi Nets i kampanii ” nie chcesz grać bez powodu – na ławę bez pensji”.

  Lubię to: 33