Wake-Up: „Produktywne” rozmowy LeBrona z Lakers. Nikt nie chce pomóc Nets przy wymianie KD

0
fot. instagram.com/kingjames

Wakacje w pełni. U nas upały, w NBA spokój.

1) LeBron James spotkał się wczoraj z przedstawicielami Los Angeles Lakers i jak przekazał ESPN jego agent Rich Paul, odbili „produktywne” dyskusje o wspólnej przyszłości. W rozmowach w siedzibie klubu w El Segundo brali udział GM Rob Pelinka i trener Darvin Ham. Na razie nie doszło do uzgodnienia warunków przedłużenia kontraktu, ale obie strony zamierzają kontynuować dialog.

Dla formalności przypomnijmy, że od wczoraj James może podpisać dwuletnią umowę za $97mln.

2) Dużo większą historią byłby doniesienia po spotkaniu Kevina Duranta z właścicielem Brooklyn Nets, ale w tej sprawie nic nowego się nie pojawiło.

3) Według Iana Bagleya z SNY, na Brooklynie bardzo pesymistycznie patrzą na perspektywy znalezienia wymiany Duranta w najbliższym czasie. Jednym z powodów jest niewielkie zainteresowanie na rynku wśród drużyn, które mogłyby włączyć się w transfer jako trzecia lub czwarta strona transakcji.

“No one wants to help (Brooklyn get a deal done).”

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Danny, trade Goberta i offseason Utah (3.8)
Następny artykułNajlepszy flopujący w NBA? Nietypowa analiza