Wake-Up: LeBron rzucił 42 punkty w Drew League

3
fot. YouTube

W sobotę LeBron James odciągnął nieco uwagi od meczów Summer League, ponieważ tym razem nie oglądał występów młodszych kolegów w Las Vegas, tylko sam postanowił pograć w Drew League.

To bardzo znana półamatorska liga w Los Angeles, gdzie w czasie wakacji często można spotkać zawodników NBA. LeBron też już kiedyś tu grał, ale było to wiele lat temu. Teraz zrobił to dopiero po raz pierwszy od czasu przeprowadzki do LA. Skorzystał z zaproszenia DeMara DeRozana, który jest stałym bywalcem tych rozgrywek.

W swoim pierwszym publicznym występie od ponad trzech miesięcy LeBron zdobył 42 punkty, zebrał 16 zbiórek, zaliczył 4 przechwyty i 3 asysty. Grał w jednej drużynie z DeRozanem (30 punktów, 14 zbiórek) i ostatecznie wygrali po zaciętej końcówce.

1) Na wypełnionych po brzegi trybunach byli między innymi Draymond Green, Baron Davis, Montrezl Harrell, a także koledzy LeBrona z Lakers Kendrick Nunn i Talen Horton-Tucker.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Trade demand Kevina Duranta dwa tygodnie później
Następny artykułFlesz: Trade demand Kenyona Martina Jr’a

3 KOMENTARZE

    • Nie pamiętam tych obaw, ale mogę się mylić. Rzut z dystansu zawsze miał przyzwoity, a po powrocie do Cleveland zamknął całą dyskusje. Swoją drogą czekam na filmik z żółtymi napisami, o okolicznościach zrzucenia przed tym powrotem kilkunastu kg mięśni – w kontekście zmian regulacji dopingowych.

      Lubię to: 4