Portland Trail Blazers nie są na sprzedaż

3

Portland Trail Blazers nie są w tym momencie na sprzedaż i nie są prowadzone w tym temacie żadne rozmowy. To najnowsze oświadczenie właścicielki Jody Allen, która pragnie uciąć wszelkie spekulacje, które pojawiały się w mediach w ostatnim czasie.

Moim zadaniem jest zbudowanie mistrzowskiej organizacji. Takiej z której nasi kibice będą dumni. Tak jak mój brat Paul wierzę w naszych trenerów i liderów. Wierzę w to, że mogą poprowadzić naszą drużynę do zwycięstw.

Wieloletni właściciel Blazers zmarł w 2018 roku, a stery w organizacji przejęła właśnie jego siostra Jody Allen. Według informacji sprzed kilku miesięcy Jody miała rozpocząć poszukiwania nowego właściciela dla ukochanej organizacji swojego brata. Mówiono wtedy o kwocie około 3 miliardów dolarów – sprzedaż miałaby nastąpić równocześnie dla drugiej organizacji, której Allenowie są właścicielami czyli Seattle Seahawks.

Paul Allen pragnął, aby po jego śmierci franczyzy sportowe, których był właścicielem zostały wystawione na sprzedaż. Jody potwierdza, że będzie to miało miejsce w przyszłości, jednak priorytetem ma być inne marzenie jej brata – mistrzowska drużyna. W swoim oświadczeniu poinformowała, że sprzedaż może nastąpić zarówno w przeciągu 10, jak i nawet 20 lat.

Poprzedni artykułJames Harden podpisze nową umowę w najbliższych godzinach
Następny artykułWake-Up: Świetny debiut Cheta w Summer League. Warren w Nets. Bryant w Lakers

3 KOMENTARZE

  1. Mądra kobieta a przynajmniej ma dobrego doradcę. W czasie skaczącej inflacji nie ma sensu pozbywania się walorów które są wyjątkowe na rynku i zamienianie ich na gotówkę.

    Lubię to: 1