Wake-Up 2: Świętowanie mistrzostwa. Steph i Klay nie zapominają

5
fot. YouTube/NBA

Dwa lata temu Golden State Warriors nie wzięli udziału w rozgrywkach w bańce, kończąc sezon zasadniczy jako najgorsza drużyna całej NBA. Teraz zostali pierwszą drużyną w historii, która na przestrzeni trzech sezonów odbiła się z samego dna ligi, na mistrzowski szczyt.

1) Trzy lata temu Klay Thompson nie dokończył Finałów, opuszczając parkiet z zerwanym ACL w kolanie. Jeszcze rok temu tylko oglądał z ławki jak jego koledzy przegrywają walkę o playoffy w Play-In.

Wtedy widzieliśmy takie obrazki:

Teraz Splash Brothers znowu są razem, ale w zupełnie innych okolicznościach.

Nie chcieli opuszczać sceny:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Kolejny tytuł dla swoich
Następny artykuł„Jaki ojciec (i matka), taki syn”

5 KOMENTARZE

  1. Już wiedziałem, że to się nie skończy dobrze kiedy Green trafił swoją pierwszą trójkę z rogu…
    Cóż, bardzo ciężko mi to przychodzi ale gratulacje Warriors, respect Stephon.
    Trochę mnie jednak przeraża fakt, że po dzisiejszym meczu, drastycznie zmniejszył się zakres z którego można historycznie cisnąć bekę ze Złotych Chłopców…

    Poza tym przegrałem zakład z synem i do końca weekendu muszę chodzić w koszulce i spodenkach GSW. Dodatkowo mam do wyboru czapeczka albo frotka. Co za upokorzenie…

    Lubię to: 64