Między Rondem a Palmą (1074): Ten pan wie co mówi!

7
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy dalej (od 13 min.) o sprawie Mateusza Ponitki, o upadku Russella Westbrooka, a na starcie o Jeremy’m Sochanie, fantasy Holmgrenie i turnieju NCAA, który właśnie ruszył.

Sprawdzamy co dalej z drużyną, która idzie dziś pod ziemię, buzujące sprawy prawne wokół Dallas i Phoenix oraz co takiego znowu wydarzyło się w 1074 roku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 51 punktów Beya. Curry i Collins poza grą
Następny artykułDniówka: Joel, Giannis i LeBron w wyścigu o koronę króla strzelców

7 KOMENTARZE

 1. #teamZNYK w sprawie Ponitki, FIBA gunwo zrobila i teraz oranie po chlopaku, że sie nie postawil, business is business a namietne slogany spinaczy, ze hurr durr kapitan Bolzgi, to ja nie wiem już sam, czy dla beki są pisane czy to ja po prostu mam za malo patriotyczne podejście do tematu

  Lubię to: 6
 2. Nie da się słuchać dyskusji gdzie zNyk wszystko co nie jest jego opinia stara się obrócić w absurd. Może trzeba było użyć szerokich koneksji twiterowych i skontaktować Ponitke z Benem Simonsem.

  Lubię to: 12
 3. Palma dobra, ale autopromocja jak w TVP.
  Paprotę poniosło, ale spokój Macieja godny odnotowania.
  Mnie także brzydzi ten nacjonalizm na trybunach, zwłaszcza na tych siatkarskich. Te czapki, opaski, tampony biało-czewone. Te przyśpiewki zainspirowane piosenkami z przedszkola z grupy Biedronek lub Grzecznych Turów.
  Ale rady Macieja bardzo rozsądne.
  Poza tym Jalen Duren to Zwierz. Mój typ to podbite oko i dwa zęby mniej u Cheta.

  Lubię to: 9
 4. ZNYK tragiczny w tej palmie obsmiewajac wszystko co nie jest z jego mądrościami „na chlopski rozum”. Na szczęście Pan Maciej w swoim primie ostatnio i to już wystarczy na Palme najwyższych lotów. Polecam.

  Lubię to: 6