Adam Silver: „Turniej w trakcie sezonu jest coraz bliżej”

6

Przez wiele lat komisarz Adam Silver nie był zwolennikiem organizacji turnieju rozgrywanego w trakcie sezonu zasadniczego, ale wygląda na to że w ostatnim czasie zaczyna zmieniać zdanie w tym temacie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMinimum dwa tygodnie przerwy Anthony’ego Davisa
Następny artykułKajzerek: Josh Giddey to tylko początek

6 KOMENTARZE

    • A ja wiem? Jeśli dałoby się to wpisać w grafik 82 meczów i nadać części z nich turniejowy charakter, to czemu nie? Nie wiem jaka miałaby być nagroda, jakieś picki czy inne myki, kto wie, co tam chodzi Silverowi po łysej głowie? W każdym razie, sezon jest długi, nieraz nudnawy, więc takie urozmaicenie wcale nie musiałoby być od razu czymś złym.

      Lubię to: 10
    • Podwórkowy turniej 1vs1, bez żadnych udziwnień typu: rzut za 5 punktów z logo Mountain Dew. Proste zasady i zwycięzca prężący się przez rok, że jest najlepszym koszykarzem w lidze. Chciałbym tego już od tylu lat i nie wiem jakim cudem w lidze Iversonów, Rose’ów i innych Morantów żaden komisarz nigdy tego nie zaproponował i zamiast takich rozgrywek dają nam jakieś skills challange i zmiany formuł poszczególnych wydarzeń, za którymi nikt już nie nadąża.

      Lubię to: 14