Knicks pozostają zainteresowani Damianem Lillardem

4

Portland Trail Blazers mogą zarzekać się, że chcą przebudowywać skład wokół 32-letniego Damiana Lillarda, ale to i tak nie odstrasza potencjalnych chętnych do wyjęcia gwiazdora z drużyny prowadzonej przez Chaunceya Billupsa. Na szczycie listy zainteresowanych według Marca Bermana z The New York Post mamy oczywiście New York Knicks, którzy niezmiennie będą pojawiać się w spekulacjach dotyczących możliwych wymian największych gwiazd ligi.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: „Magic” Embiid, blok Jokicia, seria DeRozana, 33 Klaya
Następny artykułGoran Dragić na radarze kilku ligowych zespołów

4 KOMENTARZE

  1. Dla Lillarda to byłaby taka wymiana z serii, zamienił stryjek …. Z drużyny, już teraz można powiedzieć w przebudowie do drużyny, która nie wiadomo na jakim jest etapie. Niby nie przebudowa ale też nie idzie w górę, a wręcz zalicza regres do sezonu ubiegłego. Mokre marzenia Knicks… Podejrzewam, że jeśli faktycznie będzie chciał się przenieść z Oregonu, to będzie drużyna z Top 4-6 ligi.

    Lubię to: 4