Dniówka: Końcowe odliczenia do trade deadline. Bucks w Phoenix

0
fot. AP Photo

Trade deadline, Draft All-Star Game i pierwsze w tym sezonie spotkanie ubiegłorocznych finalistów.

NBA szykuje dla nas dzisiaj dużą dawkę wrażeń, ale jak bardzo będzie gorąco w ostatnich godzinach przed zamknięciem rynku transferowego? W minionych dniach już sporo się wydarzyło, więc może to co najważniejsze już za nami? A może to była tylko rozgrzewka przed prawdziwą bombą, która jeszcze wybuchnie? Za chwilę się przekonamy.

Ben Simmons cały czas czeka na transfer, ale Philadelphia 76ers podobno widzą obecnie tylko dwa rozwiązania: Harden-or-bust, więc mogą nic nie zrobić do wakacji, bo nawet jeśli James Harden chciałby teraz wymiany, Brooklyn Nets nadal wierzą w mistrzowski potencjał swojego tercetu gwiazd.

Damian Lillard niemal na pewno zostanie w Portland, mimo że Trail Blazers właśnie przehandlowali jego dobrego kumpla i większość zawodników rotacji.

“For me, my heart is Portland Trail Blazer,”

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1060): Albo pizza albo buzi
Następny artykułAdam i Maciek wybierają składy Meczu Gwiazd 2022