Wake-Up: 43 Bookera i 8 wygrana Suns. Cavs w top3 Wschodu. Harden dokończy sezon na Brooklynie

13
fot. NBA League Pass

Ostatnio zrobiło się dużo szumu wokół przyszłości Jamesa Hardena, który podobno może brać pod uwagę przeprowadzkę w wakacje. To jednak nie znaczy, że Brooklyn Nets będą myśleć o przehandlowaniu go przed trade deadline. Jak donosi Adrian Wojnarowski, taki scenariusz nie wchodzi w grę, ale nawet bez tego raportu trudno było oczekiwać czegokolwiek innego. Nets przecież grają o mistrzostwo, nie będą więc teraz rozmawiać o wymianie jednego ze swoich gwiazdorów. Tym bardziej, że Harden na razie nigdzie się nie wybiera i przekonuje o swoim pełnym zaangażowaniu w walkę o tytuł.

Na Brooklynie są przekonani, że jeśli tylko będą mieć swój gwiazdorski tercet, będą nie do pokonania.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Morey poświęci MVP-sezon Embiida, marząc o Hardenie?
Następny artykułDniówka: Co zrobią Wizards przed trade deadline? LeBron vs. Embiid

13 KOMENTARZE

  • Ogólnie, mam takie wrażenie, Rick średnio ma pomysł na ten zespół.
   W każdym meczu stawianie na innego zawodnika. Ani w ataku nie błyszczą w obronie tym bardziej nie, faktycznie przydało by tam przemeblowanie, wszystko jakieś takie bez ładu i składu.

   Lubię to: 5
  • No właśnie, sprawdziłem sobie kalendarze na wschodzie i jest raczej mała szansa, że Chicago czy Miami uda się to zrobić.
   Po drugiej stronie tylko dwa zespoły mają szansę (w Memphis nie wierzę).
   Tak więc, być może rzeczywiście będziemy mieli mistrza z Zachodu w tym roku…

   Lubię to: 10
 1. Na dziś drużyną najbardziej równą z głębią składu są Suns.
  Jeśli tylko Krzyś Paweł będzie zdrowy w PO będą faworytem w każdej serii.
  Tylko kiedy Krzyś Paweł był zdrowy w PO? No właśnie tak się zastanawiam i chyba nigdy?

  Garland przejął stery i rozwija się z miesiąca na miesiąc. Chyba już czas pomyśleć o wymianie Sextona? Cavs zupełnie nieoczekiwanie są gorący i dobrzy już teraz. I nawet Kevin Love powstał z martwych. To jest nawet większe zaskoczenie od Bulls czy Memphis.

  Lubię to: 14
  • Właśnie. Pytanie, czy Cavs będą w przyszłym sezonie lepsi. Czy nie warto teraz zaryzykować. Jest tam ogień, chęć gry, Kevin odpuścił prezentowanie garaży, wziął się za granie. Sexton wróci ze swoimi włosami i będą kwasy.

   Lubię to: 8
   • Jeśli ominą ich kontuzje to będą lepsi. A sięgnięcie po wzmocnienia już teraz to chyba żadne ryzyko. Do przehandlowania mają atrakcyjny, schodzący po tym sezonie kontrakt Rubio. No i Sextona, który chyba w obecnej sytuacji jest zbędny, bo Cavs lepiej radzą sobie bez niego, chociaż to tez ciężko ocenic, bo nie wiem czy to przypadek, że lepsza gra Cavs zbiegła się z kontuzją Colina. Inna sprawa, że Garland zaliczył ogromny progres i obawiam się, że z Sextonem na parkiecie nie będzie tak dobrze funkcjonował.

    Czy Garland to w tej chwili all star?

    Lubię to: 6
 2. Oglądając dzis Blazers miałem taką refleksje – właściwie czemu nie przehandlować Dame’a za Simmonsa? W Blazers nadal ma kto grac na piłce i rzucać, tam brakuje po prostu obrony. I rozegrania. Simmons ma i jedno i drugie. Można spokojnie dograc sezon do konca, przehandlowac weteranow za cokolwiek, a po sezonie wzmocnić frontcourt i spróbować z Simmonsem obudowanym strzelcami.

  Lubię to: 12