Pistons odrzucili pierwszą ofertę Lakers za Jerami Granta

4

Jerami Grant z Detroit Pistons znajduje się na radarze kilku ligowych zespołów i według mediów jest już niemal przesądzone, że przed lutowym trade deadline zmieni barwy klubowe. Skrzydłowy w ostatnim czasie był bardzo często łączony z Los Angeles Lakers i wielu komentatorów wskazuje go jako brakujący element składu Jeziorowców, który może pomóc uratować ich sezon.

Według doniesień Marca Steina Lakers kontaktowali się już z Pistons w sprawie Granta, ale na razie nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu – ich pierwsza oferta została przez management Tłoków odrzucona. Rob Pelinka i spółka zaproponowali za byłego zawodnika Denver Nuggets wybór w pierwszej rundzie Draftu wraz z Talenem Hortonem-Tuckerem i Kendrickem Nunnem.

Nie ma informacji o tym, czy negocjacje zostaną wznowione, ale z perspektywy Lakers raczej trudno będzie o ulepszenie ich propozycji. THT to ich najbardziej perspektywiczny zawodnik, a management Roba Pelinki może nie być skłonny, aby dodawać do oferty kolejne wybory w Drafcie.

Poprzedni artykułWake-Up: Cleveland to ma. Gorąco na linii Chicago-Dirty Milwaukee
Następny artykułMinimum 10 dni przerwy Malcolma Brogdona

4 KOMENTARZE