Wake-Up: Steph 7/28 ze Spurs, Bulls wygrali na Brooklynie, Memphis już 4-0 bez Moranta

11

Nikola Jokić przyjechał pokazać się w Nowym Jorku i wieczorem naszego czasu zdominował Knicks, którzy przegrali już 5 z 7 ostatnich meczów.

W pozostałych sobotnich spotkaniach zabrakło wielu gwiazd: Moranta, Doncicia, Giannisa, Butlera, Lillarda czy Jaylena Browna. Sezon Przetrwania po cichu rozpoczął się właśnie w tym mijającym tygodniu.

LA Clippers @ Sacramento 99:104 M.Morris Sr. 21/8z – T.Davis 28

1) San Antonio Spurs prowadzili już 36-21 w pierwszej kwarcie, +22 w drugiej i odparli comeback Golden State Warriors w niespodziewanym zwycięstwie 112:107 w San Francisco.

To już 4 wygrana z rzędu dla teamu Dejounte Murraya, który rzucił 23 punkty, zebrał 12 piłek i miał 7 asyst.

Poprzedni artykułFlesz: Jeszcze król Nowego Jorku
Następny artykułSitarz: Oryginalność rodzi się w bólach

11 KOMENTARZE

• Kluczem do tych czterech zwycięstw było:
      – ograniczenie minut Drew “drwal” Eubanks (bilans 5-2 jeżeli Eubanks gra poniżej 10 minut lub ma DNP. oraz bilans 3-11 jeżeli Drew gra więcej niż 10 minut, te 3 wygrane to z Magic x2 i z Kings)
      – powrót McBuckets, więcej minut dla Young’a i ograniczenie roli Bates-Diop’a
      – powrót Derrick’a White’a do dobrej gry po obu stronach parkietu, w tych 4 meczach średnio zdobywał 19,5 pkt – 5,0 ast – 5,0 zb. – 1,0 blk. – 1,25 stl. [komentarz podziałał ;)]
      – kalendarz rozgrywanych spotkań (przed meczami z WASH & PTB dwa pełne dni wolnego oraz GSW będący w B2B), czy tez kontuzje rywali np. PTB Lillard, Simons, Little.
      – lepsza skt.& ilość za 3 oraz z linii rzutów wolnych, co było widać w pierwszych połowach w meczach z PTB 11/23 za 3, oraz GSW 8/17 za3

Martwią jednak te długie przestoje w grze, jak i słabsza gra po przerwie.
      – z PTB 3/13 za 3 w drugiej połowie
      – z GSW 4/18 za 3, w 4Q 4/16 z gry oraz 1/9 za 3, cale szczęście, ze GSW tez byli w dołku strzeleckim 8/25 z gry oraz 1/12 za 3

Dokładnie
      #jaramsiępókimogę

0
  1. Tibbs ustawia poczekajkę z “Love me tender”, nazywa psa Elvis, rezerwuje weekend z rodziną w Graceland (jaki tampering, I Love Elvis). Następnie zwalnia Kembę, cieszy się z 0:4 bez Ja. Nadal monitoruje sytuację…
    Pomyśl o tym fanie Mamphis przy porannej kawie i faworku z pudrem.

0
  2. Bane byl faworytem kibiców Dallas przed draftem. Drugim faworytem byl Saddiq Bey. Za rada Voulgarisa Cuban wybral Josha Greena który dzis nawet nie powąchał parkietu. Do tego dodajmy jeszcze oddanie Setha Currego w dniu tego samego draftu i wychodzi ze to byl chyba najgorszy dzień dla fanów Dallas w ostatnich latach.

0
  3. Demar gra sezon życia, to co gość gra w 4 kwartach jest niepojęte. Podtrzymuję swoje zdanie, że powinien być w dyskusjach o MVP.

Blazers wymagają gruntownych zmian, wygląda to wszystko koszmarnie źle, a obrona jest jeszcze gorsza niż w zeszłym sezonie pod Stotssem, co wydawało mi się osiągnięciem trudnym do przebicia, a jednak.