Dniówka: Pojedynek na szczycie Southeast. Wieczór z Luką. Jazz zagrają o 5-0 w Chicago

0

W Denver odetchnęli z ulgą, ponieważ badania kontuzjowanego kolana Nikoli Jokica nie wykazały żadnego uszkodzenia. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale dla ostrożności Nuggets mogą dać mu kilka dni wolnego. Choć wiadomo, że Joker nie lubi opuszczać meczów, a dzisiaj do Kolorado przyjeżdża Luka Doncić. Pojedynek europejskich gwiazd jest jednak pod dużym znakiem zapytania.

3w4b2b (3-1) Dallas @ (2-2) Denver 4:00

Średnio 82.5 punktu na sto posiadań. Tak prezentują się ofensywne osiągnięcia Dallas Mavericks w pierwszych kwartach po czterech meczach sezonu. Jakby chcieli podjąć wyzwanie rzucone przez Detroit Pistons, a przecież mówimy tutaj o drużynie Doncica. Wczoraj znowu fatalnie zaczęli, ale ponownie w drugiej połowi ich atak się rozkręcił i ostatecznie wymęczyli zwycięstwo. Trzecie z rzędu, ale przeciwko słabym rywalom.

Dzisiaj czeka ich dużo trudniejsze wyzwanie, ale odwiedzą drużynę, która również ma problemy w ataku. W zeszłym sezonie zarówno Mavs, jak i Nuggets byli w tym względzie w top-10 ligi i wkrótce powinni do tego wrócić, jednak obecnie znajdują się dopiero w trzeciej dziesiątce.

Poprzedni artykułFlesz: Porzingis nie będzie tym graczem