Dniówka: Clippers będą sprawdzać Cousinsa, dzisiaj grają z Nuggets. Redick krytykuje Pelicans

5
fot. Jevone Moore / Newspix.pl

DeMarcus Cousins znalazł się na rynku wolnych agentów już pod koniec lutego, kiedy wspólnie z Houston Rockets doszli do wniosku, że najlepiej będzie zakończyć współpracę, a potem można było o nim zapomnieć, ponieważ głównym tematem stała się przyszłość Griffina, Drummonda i Aldridge’a. Boogie to również były All-Star, ale znacznie dłużej niż oni musiał czekać na znalezienie sobie nowej drużyny i dopiero będzie musiał potwierdzić swoją wartość, żeby utrzymać się w składzie. LA Clippers zamierzają go sprawdzić na 10-dniowym kontrakcie.

Cousins miał w tym sezonie kilka dobrych występów, dających nadzieję na udany powrót po całym poprzednim roku straconym na leczeniu zerwanego ACL w kolanie. Jako jako starter Rockets zaliczał nawet średnio double-double. Ale kolejne poważne kontuzje odbiły się na jego fizycznych możliwościach i w sumie w przekroju 25 meczów wyglądał jak cień zawodnika, którym był kiedyś. Brakowało mu efektywności w ataku (ledwie 37.6% z gry) i mobilności w obronie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodcast Sitarz Kwiatkowski: Po Trade Deadline
Następny artykułShai Gilgeous-Alexander kolejne dwa tygodnie poza grą

5 KOMENTARZE