Dniówka: Runda rewanżowa, drugi pojedynek Jokica z Doncicem

3
fot. AP Photo

Wczoraj Indiana Pacers po raz pierwszy w tym sezonie rozegrali mecz w Bankers Life Fieldhouse przy udziale swoich kibiców. Na razie wpuścili na trybuny tylko tysiąc osób, ale w najbliższym czasie planują zwiększenie tej liczby, ponieważ stanowe obostrzenia pozwalają na maksymalnie cztery i pół tysiąca kibiców.

Na mecze z udziałem publiczności szykują się również Miami Heat, którzy będą korzystać ze specjalnych psów tropiących do wyłapywania zakażonych wśród osób wchodzących do AmericanAirlines Arena. Jeśli ktoś nie będzie chciał przejść przez psią kontrolę, będzie mógł poddać się szybkiemu testowi antygenowemu, ale wtedy trzeba będzie poczekać na wynik. Pierwsi kibice w AAA pojawią się w czwartek na meczu z Clippers. W tym tygodniu swoich fanów planują wpuścić również Atlanta Hawks, co będzie oznaczało, że w sumie już w dziewięciu halach nie będzie grało się przy zupełnie pustych trybunach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (946): Społecznościowy duch
Następny artykułKsiążki „Chicago Bulls. Krew na rogach” oraz „LeBron S.A. Sportowiec wart miliard dolarów” w plebiscycie na Sportową Książkę Roku

3 KOMENTARZE