Sitarz Obserwacje (21): Lakers, Pelicans i inni

1
fot. AP Photo

Dzień dobry. Kilka rzeczy z pierwszego tygodnia 75. sezonu NBA. Myślę, że przez jakiś czas będziemy się właśnie w tej formie poruszać, pamiętając o wydłużonym okresie wdrażania do gry tego, co podczas wariackiego offseasonu zostało zaplanowane. Czyli bez przereagowywania (a może i z), z dużą dozą niepewności i zrozumienia dla trudnych początków graczy, zespołów, trenerów.

Kim wobec Danny’ego Greena będzie Wesley Matthews?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (934): Wita nowe miasta Polski
Następny artykułDniówka: Poniedziałek z NBA na dobry początek tygodnia

1 KOMENTARZ

  1. Zastanawiałem się oglądając Pels – Spurs, dlaczego Zion ma tak rzadko piłkę na szczycie i występuje w roli kreatora… Ale rozumiem, że przy tym zestawie graczy musi się poświęcić dla drużyny i grać na bloku / w dunkers spot. Ale wygląda smutnie bez piłki w łapach.

    Myślę, że Pelicans już teraz myślą, jak dorzucić jeden z picków i puścić dalej Bledsoe za dobrego strzelca. No chyba, że nie dogadają z Lonzo nowego kontraktu.

    Lubię to: 8