Wake-Up: Intensywność gry i zacięta walka w czwartej kwarcie All-Star Game. Team LeBron już 3-0

4
fot. League Pass

Zmiana formatu zadziałała. Takiej intensywności gry jaką widzieliśmy w czwartej kwarcie pojedynku w United Center jeszcze w All-Star Game nie było. W końcówce obie drużny grały na serio o zwycięstwo. Zamiast kolejnych dunków i otwartych trójek, były kontestowane rzuty, bloki, przepychanie się w post i trenerskie challenge, zupełnie jakby to nie był Mecz Gwiazd. Była rywalizacja i był to naprawdę przyjemny mecz do obejrzenia.

Jeszcze na początku wyglądało to tak jak zwykle, ale zmiana systemu rozgrywania tego spotkania sprawiała, że po przegranej pierwszej kwarcie, już w drugiej Giannis Antetokounmpo wrzucił wyższy bieg i poprowadził swój zespół do zwycięstwa w tym fragmencie. Natomiast na finiszu trzeciej kwarty mieliśmy crunch time i akcje po timeoutach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Specjalista do spraw zdrowego rozsądku
Następny artykułASG 2020: Mikrokosmos koszykówki

4 KOMENTARZE