Między Rondem a Palmą (828): Warto to oglądać

11
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rozmawiamy więc o tym czy Luka Doncić jest Top-3 graczem na świecie, o nadchodzących zmianach w systemie rozgrywek i czy Boston jest kontenderem. Sprawdzamy jak przeżyłem Zacha LaVine’a z Charlotte, czy kupujemy „kupujemy nieśmiertelność” i jak dobry naprawdę jest Bronny James Junior.

[wpdm_file id=845] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Luka Doncić, jak się okazuje, jest lepszy też od Jamesa Hardena
Następny artykułDniówka: Nadchodzą poważne zmiany w NBA. Embiid w Toronto. Bucks-Jazz

11 KOMENTARZE

  1. Przyznaję się bez bicia. Nie wierzyłem, że Doncić w drugim sezonie wejdzie na taki poziom. Chyba się zakochałem w jego grze. Jaki on był sportowo bezczelny z Houston. Ale historia. Chyba znalazłem swoją drużynę na ten sezon.

    Lubię to: 16
  2. Z tym terminarzem od października to może nie być tak łatwo, bo mamy jeszcze kwestie innych lig, które korzystają z tych samych obiektów np. NHL … w LA były takie weekendy gdzie grały 3 drużyny jednego dnia

    Lubię to: 0