Kemba Walker na razie bez daty powrotu

0

Kiedy w piątkowy wieczór Kemba Walker opuszczał parkiet na noszach po niefortunnym zderzeniu z kolegą z drużyny, wyglądało to naprawdę bardzo poważnie. Wstępne badania wykazały lekkie wstrząśnienie mózgu, ale do tej pory czekaliśmy na więcej doniesień w tej sprawie. Na szczęście wygląda na to, że rozgrywający uniknął groźniejszej kontuzji, gdyż według najnowszych informacji przekazanych przez obóz Celtics, Walker oprócz wstrząśnienia zmaga się jedynie z nadwyrężeniem mięśni karku:

Status medyczny Kemby na poniedziałkowy mecz przeciwko Sacramento Kings to „doubtful”, dlatego raczej nie będziemy oczekiwać, że pojawi się na parkiecie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że Celtics będą ostrożnie podchodzić do urazu swojego zawodnika i na razie nie ustalili dla niego konkretnej daty powrotu.

Walker w swoim pierwszym sezonie w Bostonie notuje średnio 21,1 punktu i 4,7 asysty na mecz. Z nim w składzie Celtics wyglądają jako drużyna lepiej, aniżeli rok temu, kiedy rozgrywającym był jeszcze Kyrie Irving. Bilans Celtów to obecnie 11-4 i pozwala im to na piastowanie drugiego miejsca w tabeli Konferencji Wschodniej.

Poprzedni artykułKajzerek: Historie, które się nie wydarzyły
Następny artykułHornets zainteresowani Andre Drummondem