Dniówka: Porzingis wraca do MSG, Fizdale na wylocie. PG może dzisiaj zagra

6
fot. Javier Rojas / Newspix.pl

David Fizdale nadal jeszcze siedzi na ławce New York Knicks, ale wszystko wskazuje na to, że będzie pierwszym trenerem, który straci pracę w tym sezonie. Według Adriana Wojnarowskiego taka decyzja jest już nieunikniona i pozostaje tylko kwestią czasu. Sytuacja po porażce przeciwko Cleveland Cavaliers miała ostatecznie zerwać więź między managementem i head coachem.

Ktoś musi przecież zostać obarczony winą ze ten kolejny fatalny start Knicks, a trener to zawsze najłatwiejszy cel. Nie inaczej jest w tym przypadku, ponieważ Steve Mills i Scott Perry nie mają sobie nic do zarzucenia. Nie będą tłumaczyć się z kiepsko wyglądającego z perspektywy czasu transferu Kristapsa Porzingisa i nieudanego free agency, bo nie ma z czego. Pamiętamy przecież jak na otwarciu obozu treningowego chwalili się niezwykle udanym offseason, próbując wmówić nam, że nie chcieli nawet spotykać się z tymi największymi gwiazdami, bo mają swój plan i pozyskali zawodników, na których im zależało. A skoro skompletowali tak dobry skład nic dziwnego, że teraz są rozczarowani 9 porażkami w pierwszych 11 meczach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (824): A jak Atlanta
Następny artykułCaris LeVert wypada z gry na 4-6 tygodni

6 KOMENTARZE