Między Rondem a Palmą (823): Bolek i Lolek

15
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rzucamy się jak psy na mięso, rozmawiamy o ekscytującym sezonie, ale dla odmiany też i o New York Knicks Koszykówki. Sprawdzamy historie z II wojny, czy Trae Young to gracz formatu MVP i co dzieje się na lekcjach religii w łódzkich szkołach.

[wpdm_file id=840] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Coby White wysadził Knicksów, Trae Young Extravaganza z Denver
Następny artykułDniówka: Plaga kontuzji

15 KOMENTARZE

 1. Co do Luki i na jakim poziomie już jest. Oglądając Celtics-Mavs, przy przewadze około 10 punktów Bostonu, ciągle miałem z tyłu głowy myśl, że C’s muszą zrobić jeszcze większą przewagę, bo Doncić na pewno przywróci Mavs do meczu. Kto by z Dallas nie grał, jeśli ma przewagę tych przykładowych 10 punktów to i tak wie, że to nie daje jakiegokolwiek komfortu, nawet jeśli Mavs tego dnia grają fatalnie, bo ZAWSZE musisz się spodziewać, że Luka może nagle być odpowiedzialnym za 8 punktów i 4 asysty w 7-8 następnych posiadaniach. Ilu jest takich graczy w NBA, których aż tak musisz się bać?

  Lubię to: 8
  • ja z kolei, oglądając ten mecz, złapałem się na tym, że zacząłem oglądać tunelowo jak Dwight Powell stawia zasłony, roluje do kosza, dyryguje obroną. W życiu bym nie pomyślał, żeby to robić i tak dokładnie na niego patrzeć, no ale Doncić tak go kreuje, że piłka nagle, magicznie pojawiała się w rękach Powella. Dobry duet, dobrze się też rozumie z Kleberem. Czas na Porzingisa

   Lubię to: 14
   • Porzingis jest Unicornem ale musi także, a może przede wszystkim ostatecznie przyjąć do wiadomości, że jeżeli gra Doncic, on nigdy nie będzie pierwszą opcją i najważniejszym zawodnikiem w drużynie.
    Jeżeli to przyswoi i poukłada sobie w głowie to jest szansa, że kliknie na 100% i w perspektywie lat ich gra może wyglądać naprawdę fantastycznie.

    Lubię to: 2
 2. Czarno- czarna anegdota-miodzio.

  Przypomniała mi chyba najlepszą -pod względem nie- NBA – narrację ever jaką miała kiedyś „Wędkarska Palma”

  Knick’s ssią na potęgę- kolekcja największych bust’ów ostatnich draftów z go to guy’em Marcusem Morrisem.

  Lubię to: 5
 3. Też uważam, że na obecną chwilę Luka jest top-3 w rankingu mvp, a czasem się zastanawiam czy w ogóle da się go bronić. Co do porównań Trae Younga do Nasha, to mimo wszystko trzeba pamiętać, że wtedy były dużo niższe wyniki, zatem też 40pkt/11 asyst wygląda inaczej niż gdy grał Steve.

  Lubię to: 9