Dniówka: Pechowy Hayward. Raptors bez Lowry’ego i Ibaki

0
fot. AP Photo

Gordon Hayward staje się jednym z najbardziej pechowych zawodników NBA. Dwa lata temu złamał kostkę już w meczu otwarcia, debiutując w barwach Boston Celtics. Stracił cały sezon, a w sumie potrzebował dwóch lat, żeby odzyskać dawną formę. Teraz wreszcie zaczął ponownie grać jak All-Star, którym był przenosząc się do Bostonu, ale niestety już w ósmym meczu złamał kość lewej dłoni.

Oczywiście nie jest to aż tak poważna kontuzja jak ta sprzed dwóch lat. Hayward jeszcze będzie grał w tym sezonie i też łatwiej powinno mu być wrócić do wysokiej dyspozycji, ale mimo wszystko to kolejny poważny cios dla niego. Kolejna dłuższa przerwa, ponowny proces rehabilitacji, odbudowywania się i szukania rytmu, a przecież miał o tym wszystkim już zapomnieć… Dopiero co kilka dni temu wydawało się, że zamknął ten etap fantastycznym występem w Cleveland.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Siakam wysłał LeBrona do roku 2029, kolejny game-winner Jokicia
Następny artykułNew York Knicks mogą rozważyć zwolnienie Davida Fizdale’a