Między Rondem a Palmą (822): Co dalej z Warriors

10
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rozmawiamy o tym czym stał się sezon Golden State Warriors i jaki będzie kolejny krok tego niegdyś najlepszego klubu w NBA. Sprawdzamy jaka jest przyszłość Washington Wizards oraz najlepsze, najgorsze i najbardziej intrygujące drużyny dwóch pierwszych tygodni sezonu.

[wpdm_file id=839] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Monty, Paco, Rubio i Suns zaczęli sezon 5-2. Lord Isaiah wrócił do piątki
Następny artykułDniówka: Czy powinniśmy już zacząć się martwić?

10 KOMENTARZE

  1. mnie osobiście highlighty Giannisa nudzą (czyt. wolę sapiącego LeBrona), młody Grek niech się nauczy rzucać wolne, bo jego „statement game” był w Bostonie, więc mogą nawet wygrać następne 80 meczy, a w półfinale konferencji kłopot się skończy
    ***
    warto wiedzieć, jaka jest różnica między alegorią a analogią

    Lubię to: 0
  2. Redaktorze Kwiatkowski skoro tak bardzo martwisz się czasem straconym przez ZNYka na oglądaniu GSW to zapłać mu za cykl artykułów „Impresje z pod mostu”. Wtedy zNYk nie traci czasu bo ma pieniądze, a Ty masz cykl artykułów o Wojownikach na 6G. Sytuacja win-win ;) :)

    Lubię to: 3