J.Butler: „Nikt nie wie do końca co wydarzyło się w Filadelfii”

2

Jimmy Butler w ostatniej rozmowie z Chrisem Haynesem z Yahoo! Sports przyznał, że jego decyzja o opuszczeniu Philadelphia 76ers miała związek z problemami, które zawodnik miał wewnątrz organizacji. O tym jakiego typu były to problemy nie chciał już mówić wprost, jednocześnie zaprzeczając, że mogło to mieć jakikolwiek związek z Joelem Embiidem – tego typu pogłoski pojawiały się jeszcze w wakacje:

Nikt tak naprawdę do końca nie będzie wiedział, co wydarzyło się w Philly i zostawimy to dokładnie w takim stanie. Przynajmniej na razie. Nie mówię, że było tam źle, mieliśmy kilku naprawdę świetnych zawodników w składzie. Jeżeli chodzi o Joela, to powiem szczerze – uwielbiam go. Rozmawiamy ze sobą bardzo często i zawsze stanę po jego stronie, tak jak on stanie po mojej.

Butler został zawodnikiem Miami Heat już pierwszego dnia wolnej agentury w ramach wymiany sign-and-trade z Sixers. Po zakończeniu ostatnich playoffów wiele mówiło się o tym, że zawodnik może nie chcieć zostać w Filadelfii na dłużej. O swojej decyzji poinformował władze Sixers na kilka dni przed rozpoczęciem free agency.

Poprzedni artykułJohn Collins z Hawks ukarany zawieszeniem na 25 meczów
Następny artykułZach Collins z Blazers opuści minimum cztery miesiące gry

2 KOMENTARZE