Draymond Green opuści kilka kolejnych spotkań

4

W zaledwie kilka miesięcy Golden State Warriors z kontendera zmienili się w drużynę, która może realnie odczuć niedawne procentowe zmiany w Loterii Draftu. W wakacje odszedł Kevin Durant, Klay Thompson leczy kontuzję, a wczoraj okazało się, że Stephena Curry’ego czeka minimum trzy miesiące przerwy. Dodatkowo dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Draymond Green zmaga się z urazem palca wskazującego w lewej dłoni i najwyraźniej czeka go „kilka meczów przerwy”:

Kontuzję, której skrzydłowy doznał w przegranym meczu z San Antonio Spurs zdiagnozowano jako zerwane więzadło i istnieje szansa na to, że przerwa od gry może się w tym wypadku nieco wydłużyć. W pięciu dotychczas rozegranych przez Greena spotkaniach udało mu się zaliczać linijkę statystyczną na poziomie 9,4 punktu, 7,2 zbiórki i 5,2 asysty.

Tim Kawakami z The Athletic zauważa, że w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Charlotte Hornets Steve Kerr nie będzie mógł skorzystać z żadnego zawodnika, który występował tegorocznych playoffach, w których Warriors musieli ostatecznie uznać wyższość Toronto Raptors prowadzonych przez Kawhia Leonarda:

Poprzedni artykułReggie Jackson poza grą przez minimum cztery tygodnie
Następny artykułWake-Up: Minny i Philly wygrali na wyjeździe bez Townsa i Embiida! Fultz został starterem

4 KOMENTARZE

  1. Ja bym na ich miejscu nie brał w ogóle pod uwagę handlowania Russelem na razie.Tak jak pisze Paszczak.Sezon i tak w dupę.Dac mu grać,kręcić cyfry,może kogoś uda się zdrowo nagiąć:-)

    Lubię to: 0