Kajzerek: Skąd się wziął Kendrick Nunn

3
AP Photo

Wszystko co możesz zrobić, to udowodnić innym, że nie mieli racji. W przypadku Kendricka Nunna, pomylili się niemalże wszyscy. Zwycięzcą okazuje się być Erik Spoelstra, który wykorzystał instynkt managementu Heat z Patem Rileyem na czele. Tylko Kevin Durant i Jerry Stackhouse zdobyli więcej punktów w pierwszych pięciu meczach swojej przygody z koszykówką NBA biorąc pod uwagę minione 25 lat.

To rodzący się w bólach diament, który zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą wartość. Kolejne szlify mogą zapewnić Miami Heat gracza gotowego decydować o zwycięstwach i porażkach zespołu. Ale powiecie – przecież on ma 24 lata i w gruncie rzeczy powinien pewnymi krokami wkraczać w prime swojej kariery. Nunn w pierwszych pięciu meczach z Heat zdobył 112 punktów, zatem więcej niż Dwyane Wade (57) i LeBron James (102). Odnoszę więc wrażenie, że upływający szybko czas wcale nie robi na nim większego wrażenia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Nie tak to miało wyglądać
Następny artykułReggie Jackson poza grą przez minimum cztery tygodnie

3 KOMENTARZE