Sitarz: Specyficznie i słabo

3
fot. AP Photo

Zgodnie z przewidywaniami: trzy porażki New York Knicks w trzech pierwszych meczach z mocnymi przeciwnikami, gra przede wszystkim słaba, tylko momentami dobra i to dzięki niej dwa razy wrócili do meczu, ale z drugiej strony problemy, ogromne problemy, żeby właśnie dobrą grę utrzymać. No, ale taka to domena zespołów, które w najlepszym wypadku będą się bić o wygranie 25, może 30 spotkań.

O co chodzi w ataku?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Phoenix Suns nr 1 w Pacific Divison, DSJ wybuczany w MSG, kryzys w Sacramento
Następny artykułKajzerek: Seria nietypowych treści

3 KOMENTARZE

  1. Genialna analiza.
    Co Knicks powinni zrobić ? Nowy trener ? Bo to że będą od grudnia handlować , Portisem, Paytonem, Gibsonem , Elinghtonem i Bullockiem, może nawet Randlem to jest pewniak.
    Coś mi się zdaje, że 10 meczy (1-9 lub 2-8) i Fiizz poleci, może to być dobre dla obu stron. Jego zaprzeczenia w trakcie meczy (rotacja) + to co mówi do dziennikarzy po, wskazuje na jego wyraźny kryzys, w prowadzeniu tych Knicks. Ale oczywiście ten źle dobrany rooster, nie ułatwia mu pracy. Znowu sezon w dupę :(

    Lubię to: 1