Giannis zaprzecza doniesieniom o rzekomych komentarzach w sprawie swojej przyszłości

0

Giannis Antetokounmpo w następne wakacje będzie mógł podpisać z Milwaukee Bucks super-maksymalne przedłużenie kontraktu. O tym, że ekipa z Milwaukee jest gotowa na zaproponowanie swojemu gwiazdorowi maxa wiemy już od jakiegoś czasu, a Kozły po komentarzach swojego Generalnego Menedżera Jona Horsta zdążyły już nawet zarobić od ligowych władz karę grzywny.

MVP poprzedniego sezonu już kilka miesięcy temu mówił o tym, że w najbliższym czasie największe znaczenie będzie miało dla niego wygrywanie, dlatego nie powinny dziwić jego komentarze, których rzekomo dopuścił się w rozmowie z Anitą Elberse – profesor Harvardu, która wiosną przeprowadzała badania do swojej pracy o drużynach z małych rynków:

Chcę zbudować w Bucks kulturę wygrywania. Na razie idzie nam całkiem dobrze i jeżeli to będzie trwać, to nie widzę dla siebie innego miejsca niż Milwaukee. Ale jeżeli w kolejnym sezonie będziemy sobie radzić poniżej oczekiwań, to podpisanie przedłużenia będzie dużo trudniejsze niż mogłoby się to wydawać.

Co ciekawe, dzisiaj Giannis postanowił odnieść się do tego komentarza i stwierdził, że takie zdanie na pewno nie padło z jego ust:

Jak na razie nie ma w tej sprawie komentarza pani Elberse, nie opublikowała też póki co swojej pracy. Wiadomo jedynie, że cały wywiad z Antetokounmpo został utrwalony na taśmie:

Poprzedni artykułMarvin Bagley III poza grą przez 4-6 tygodni
Następny artykułDeandre Ayton zawieszony na 25 meczów