Zion Williamson poszedł pod nóż, czeka go nawet dwa miesięce przerwy od gry

17

O tym, że Zion Williamson opuści początek swojego pierwszego sezonu w NBA wiedzieliśmy już od kilku dni. Do dzisiaj nie było jednak do końca wiadomo jak długa przerwa od gry czeka pierwszy numer tegorocznego Draftu – najnowszymi informacjami w tej sprawie podzielili się New Orleans Pelicans w oficjalnym komunikacie:

Według oświadczenia, Zion kilkanaście godzin temu poddał się chirurgicznemu zabiegowi artroskopii, który miał na celu naprawienie zerwanej łąkotki bocznej w prawym stawie kolanowym. Przewidywany czas na rehabilitację to w przypadku tego typu operacji około 6-8 tygodni.

Wygląda więc na to, że ekipa z Nowego Orleanu będzie musiała radzić sobie bez swojego skrzydłowego przynajmniej do pierwszej połowy grudnia, ale trudno przypuszczać, że Pelicans będą naciskać na jego szybki powrót więc istnieje nawet prawdopodobieństwo, że Williamson wybiegnie na parkiety NBA dopiero po Nowym Roku.

Poprzedni artykułDejounte Murray podpisał przedłużenie z San Antonio Spurs
Następny artykułTaurean Prince na dodatkowe dwa lata w Brooklyn Nets

17 KOMENTARZE

 1. Boję się o gościa. Fajny chłopak. Ale jak patrzę jak się porusza to aż w boku mnie strzyka. Ciężkie, sztywne i kanciaste ruchy żadne nogi tego raczej nie wytrzymają. Obym się mylił.

  Lubię to: 5
 2. Kurwa.Wszyscy o tym pisali i mówili,miałem nadzieję że to nie nastąpi a stało się tak szybko.No nic,mam wielką nadzieję że to nie jest coś na kształt „epitafium” kariery sportowej Ziona i że pójdzie to chociaż w kierunku przypadku Embiida.Naprawdę zła informacja z rana.Gość ,cokolwiek by nie mówic o jego brakach, jest zjawiskiem.

  Lubię to: 4
 3. Tekst typu „zerowy przebieg a już bity” odnośnie młodego chłopaka,któremu być może właśnie sypie się kariera,plany,marzenia.Byc może,oby nie,w pewnym sensie życie.To nie jest jad?Kilkanaście osób to lubi. To ma być fajne?Nie pojmuję, pewnie za głupi jestem.

  Lubię to: 0
  • daj spokój, ludzie to lajkują bo to zabawne zdanie i tyle, nikt Zionowi na tej stronie źle nie życzy, bo wszyscy życzylibyśmy sobie oglądać koszykówkę na najwyższym poziomie, co do „sypania i marzeń” to koleś już dostał swoją wypłatę, wystarczy mu na całe życie i umówmy się że współczucie zostawiamy dla tych którzy mają naprawde źle w życiu ok?

   Lubię to: 9