5 na 5: Kto zdobędzie mistrzostwo NBA w 2020 roku

20
fot. Gunn Frank/CP/ABACA / Newspix.pl

1. Stephen Curry czy James Harden: który będzie zdobywał więcej punktów na mecz?

Maciej Kwiatkowski: James Harden. Wpisałbym „Curry”, jeśli pokierowałbym się punktami PER-36 zdobywanymi przez Curry’ego bez Duranta i Thompsona na boisku, za to z Draymondem: 41.0, 45.2, 37.5, idąc od 2018/19 wstecz. Tylko, że Harden już pokazał, że potrafi zdobywać po prostu 36 punktów na mecz, grając po prostu 36 minut na mecz w po prostu 78 meczach. Nie potrzeba do tego zakładać drugich obozów arytmetycznych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDetroit Pistons zwolnili Joe Johnsona
Następny artykułPrzedłużenia 2019: Zaskakująco dużo kontraktów tuż przed deadlinem

20 KOMENTARZE

 1. Warriors nie mogą dobić do hard cap tym samym nie mają już w tym sezonie żadnego pola manewru.Jedyna opcja to od marca mogą za minimum dodać gracza 15 w rosterze.Do tego czasu maję tę czternastkę którą mają i żadne buyouty czy wymiany w których przejmują choćby dolara więcej nie wchodzą w grę.

  Lubię to: 3
 2. Dobry Boże
  Dawno nie byłem podjarany tak nowym RS, jak dzis. To już xx lat oglądania NBA, poprzedni rok był tym, w którym obejrzałem najmniej meczy live, w tym zapowiada się wiele nieprzespanych nocy
  Oby tylko zdrowie dopisywało – przede wszystkim graczom ale takZe nam, fanom NBA w Polsce 😁

  Lubię to: 2
 3. Dobry Boże
  Dawno nie byłem podjarany tak nowym RS, jak dzis. To już xx lat oglądania NBA, poprzedni rok był tym, w którym obejrzałem najmniej meczy live, w tym zapowiada się wiele nieprzespanych nocy
  Oby tylko zdrowie dopisywało – przede wszystkim graczom ale takZe nam, fanom NBA w Polsce

  Lubię to: 0