Między Rondem a Palmą (816): Burdel na kółkach

10
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie. Dziś Palma prosto na żywo z dzikich ulic Warszawy. Dzieje się – przepraszam – #DziejeSię.

Rozmawiamy o typach zNYKa na sezon regularny, szokujących słowach Marcina Gortata o Phoenix i bardzo głęboko o kontrowersjach w Sacramento. Sprawdzamy dlaczego Pan Łączyński blokuje ludzi na Twitterze, którym graczom przyglądamy się w tym sezonie uważniej i kto wygrał dziś rano: wrona siwa czy wiewiórka.

[wpdm_file id=832] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Wzmacnianie relacji i zranione uczucia podczas negocjacji przedłużeń kontraktów
Następny artykułBuddy Hield podpisał przedłużenie z Sacramento Kings

10 KOMENTARZE

  1. Taki off topic. Tak sobie pomyślałem, że może drużyną MRAPu powinno być Utah Jazz? Jest w każdej czołówce, osiemset szesnaście przyśpiewek o gwiazdach z Utah, a tu ciągle poszukiwania. Zatrzymajcie to szaleństwo ! :)

    Lubię to: 11
  2. Tak się zastanawiam, bo cały offseason ciągle boli mnie tak pewne osadzenie PTB w PO i brak dyskusji na ten temat. Pierwsze pytanie, czy duet Lillard + McCollum jest lepszy niż Curry + Russell? Drugie, czy reszta drużyny Portland + Stots jest lepsza niż GSW + Kerr? Wiem, że znyk broni pewnej tezy, ale po prostu nigdzie jeszcze nie widziałem odpowiedzi, jak Portland może załatać dziury we frontcourcie, gdzie najlepszym skrzydłowym jest Zach Collins.

    Lubię to: 1