Buddy Hield poirytowany przedłużającymi się rozmowami z Kings

2

Rozmowy Sacramento Kings i Buddy’ego Hielda w sprawie przedłużenia kontraktu stanęły jak na razie w miejscu. Obie strony mają czas do poniedziałku, aby uzgodnić warunki dealu, w przeciwnym razie zawodnik w kolejne wakacje zostanie zastrzeżonym wolnym agentem.

Hield zapewniał o swoim przywiązaniu do Sacramento, nazywał miasto swoim domem i przekonywał o miłości do Kings. Zapowiedział nawet, że podpisze kontrakt za mniej niż maksymalną kwotę, o ile propozycja organizacji nie będzie „obraźliwa”. Wygląda jednak na to, że oferta Kings faktycznie nie zadowala Hielda i narasta w nim złość na management ekipy z Kalifornii. Zawodnik kilka dni temu mówił o tym, że zadowoli go 110 milionów dolarów, czyli 20 milionów mniej niż wyniosłaby maksymalna oferta. Kings tymczasem proponują mu 90 milionów dolarów za cztery lata gry:

Jeżeli ktoś mówi, że jestem jego człowiekiem, to trzeba to pokazać. Jeżeli nie uda nam się dojść do porozumienia, to najprawdopodobniej będę musiał szukać dla siebie nowego domu.

Poprzedni artykułLuol Deng ogłosił zakończenie kariery zawodniczej
Następny artykułAnkieta GMów 2019: Clippers mistrzami, MVP dla Giannisa

2 KOMENTARZE