Dniówka: Podsumowanie typów Szóstego Gracza. Walka o ostatnie miejsca w składach drużyn

4
fot. AP Photo

Wczoraj zakończyliśmy nasze przedsezonowe zapowiedzi wszystkich 30 drużyn (będziemy jeszcze typować nagrody i mistrza, stay tuned), dlatego czas na krótkie podsumowanie. W naszych typach potwierdziło się to, o czym bardzo dużo mówi się od wakacji – zapowiada się niezwykle interesujący, bo trudny do przewidzenia sezon, w którym nie ma wyraźnego faworyta, jest szeroka grupa kontenderów i właściwie wszystko może się wydarzyć.

W przypadku wielu drużyn różnice między naszymi typami były bardzo znaczące – od samej czołówki tabeli, po miejsca na granicy playoffów. Zwłaszcza wśród najlepszych ekip Zachodu, gdzie tylko w przypadku Utah Jazz nie było dużych rozbieżności (wszyscy postawili na top3). Ale to chyba nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że poprzednio drugą i ósmą drużynę Zachodu dzieliło tylko sześć zwycięstw, a teraz ten ścisk może być nawet jeszcze większy. Trzeba jednak podkreślić, że zgodni byliśmy co do samego składu najlepszej ósemki tej silniejszej części NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Obiecujący preseason, LeAsysta Króla, Jaylen Brown i Buddy odrzucili oferty kontraktu
Następny artykułFantasy 6G: Hype is real! (?)

4 KOMENTARZE

  1. Nigdy w życiu LAL nie zrobią 4 miejsca. Będzie chuchanie na zdrowie LBJ i AD. Pójdą na minimalizm – aby tylko wejść do PO, a w przypadku poważnej kontuzji AD to będzie powtórka z zeszłego sezonu.

    Lubię to: 3