Detroit Pistons zainteresowani Frankiem Ntilikiną

0

Detroit Pistons mają w swoim składzie Reggiego Jacksona, Derricka Rose’a i Tima Fraziera, dlatego nie muszą agresywnie szukać nikogo na pozycję rozgrywającego, jednak jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, mają już upatrzonego kandydata na ewentualną wymianę.

Vince Ellis z Detroit Free Press posiłkując się swoimi ligowymi źródłami donosi o tym, że ekipa Tłoków bacznie przygląda się sytuacji młodego Franka Ntilikiny z New York Knicks:

Wszyscy aktualni rozgrywający Pistons to weterani, dlatego Ellis przekonuje, że organizacja może w którymś momencie sezonu wyrazić poważne zainteresowanie zawodnikiem Knicks. Ntilikina skończył dopiero 21 lat i choć jego dwa pierwsze sezony w NBA nie powaliły na kolana, to podczas tegorocznych występów na Mistrzostwach Świata pokazał się z całkiem niezłej strony.

Knicks mają czas do końca października, aby wykorzystać opcję drużyny w kontrakcie Ntilikiny na sezon 20-21 i wszystko wskazuje na to, że ostatecznie tego nie zrobią. Mają mały logjam na pozycji rozgrywającego, dlatego najprawdopodobniej Ntilikina w kolejne wakacje zostanie zastrzeżonym wolnym agentem – Pistons czekają w tym momencie na taki rozwój sytuacji, aby przekonać Knicks do swojej oferty.

Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (813): Ktoś zgubił kontrabas
Następny artykułEric Bledsoe opuści początek sezonu