Eric Bledsoe opuści początek sezonu

0

Według najnowszych informacji przekazanych przez Shamsa Charanię z The Athletic, Milwaukee Bucks najprawdopodobniej przez pierwsze kilka spotkań nowego sezonu będą musieli radzić sobie bez swojego podstawowego rozgrywającego. Eric Bledsoe doznał urazu tkanki chrzęstnej w przestrzeni międzyżebrowej i w związku z tym czeka go minimum 2-3 tygodnie przerwy od gry – nowe rozgrywki rozpoczynają się już za dziesięć dni:

GM Jon Horst dodał, że Bledsoe może wrócić wcześniej, ponieważ grając nie ryzykuje pogorszenia się urazu, ale klczuwa będzie jego tolerancja bólu.

W związku z absencją Bledsoe do pierwszego składu Kozłów zawita George Hill. Częściej z obowiązkami rozgrywającego może też borykać się Giannis Antetokounmpo. Bucks nie powinni mieć dużych kłopotów z zastąpieniem Bledsoe w krótkim okresie czasu, jednak przedłużająca się przerwa od gry mogłaby w pewnym stopniu zaważyć na dobrym rozpoczęciu nowego sezonu.

Bledsoe w ostatnim rekordowym sezonie odegrał dla ekipy z Milwaukee bardzo ważną rolę. W sezonie regularnym w 78 spotkaniach notował solidne 15,9 punktów na najlepszej w karierze skuteczności 48% z gry. Dokładał do tego 4,6 zbiórki, 5,5 asysty i 1,5 przechwytu.

Poprzedni artykułDetroit Pistons zainteresowani Frankiem Ntilikiną
Następny artykułWake-Up: Popisy młodych gwiazd NBA Ziona, Luki i Giannisa